Sv. Anna v pořadu prof. Martina Weise Svatí promlouvají

26. července si nepřipomínáme jen okřídlené úsloví "Svatá Anna  - chladna z rána", ale zejména postavy rodičů P. Marie a tudíž i babičky a dědečka Ježíše Krista. Jaký byl běh jejich životní pouti? Co nám o nich vyprávějí apokryfní protoevangelium Jakubovo a zbožné křesťanské legendy? A jak byla znázorňována sv. Anna "samotřetí"? O těchto a dalších zajímavostech vyprávíme na malebném poutním místě sv. Anny poblíž Strakonic.

Video můžete zhlédnout na našem YouTube kanálu v playlistu Svatí promlouvají.