Oddělení celoživotního vzdělání

Oddělení celoživotního vzdělávání Teologické fakulty JU nabízí široké spektrum kurzů, seminářů a vzdělávacích akcí pro veřejnost. Témata  jsou velmi různorodá, na své si přijdou jak milovníci historie, tak nadšenci pro pedagogiku, osobní rozvoj nebo psychologii.

Oddělení celoživotního vzdělávání

Oddělení celoživotního vzdělávání Teologické fakulty JU nabízí široké spektrum kurzů, seminářů a vzdělávacích akcí pro veřejnost. Témata kurzů jsou velmi různorodá, na své si přijdou jak milovníci historie, tak nadšenci pro pedagogiku, osobní rozvoj nebo psychologii.

Mezi oblíbené aktivity se nově zařadily i online kurzy, které nejsou vázané na místo ani čas, takže si je účastníci můžou projít kdykoli. 

Program univerzity třetího věku je určen zájemcům od 50 let, kteří se jejich prostřednictvím mohou dozvědět něco z historie, teologie, potrénovat paměť nebo se naučit nový jazyk. 

 

Referentka

Zprávy

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Kněžská 8, 370 01 České Budějovice Tel. 387 773 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kněžská 8, 370 01 České BudějoviceTel. 387 773 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1