• Úvod
  • Fakulta

Spirituál fakulty a kaple TF JU

Spirituál fakulty

Duchovní služba je nabídkou blízkosti pro studenty a zaměstnance naší fakulty formou podpory, rozhovoru, modlitby nebo i duchovního doprovázení. Spirituálem fakulty byl pověřen člen Kongregace bratří Nejsvětější Svátosti (petrini) a rektor kostela Panny Marie Růžencové:. Mgr. Jan M. Peter Madár CFSsS

Možnost rozhovoru/konzultace:
místnost 115 c, 1. patro TF JU
úterý vždy mezi 10 -12 h

Kaple

Ve fakultní kapli zasvěcené Janu Nepomuku Neumannovi, českému katolickému misionáři, biskupovi ve Filadelfii a prvnímu kanonizovanému světci USA, který v této budově, tehdejším kněžském semináři, absolvoval část svých studií, se budou od října 2021 konat pravidelné bohoslužby:

• čtvrtek 8:30 mše sv.

"Pojďte ke mně, všichni, kdo se namáháte a jste obtíženi břemeny, a já vám dám odpočinout." (Mt 11, 28)

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích