Studenti sociální práce povoláni jako posila do sociálních služeb

Včera, 18. 3. 2020, byla vyhlášena Krajskými úřady pracovní povinnost podle zákona č. 240/2000 Sb., krizový zákon, studentům připravujícím

se na práci v sociálních službách. Naši studenti prezenčního bakalářského studijního programu Sociální a charitativní práce a navazujícího

magisterského programu Etika v sociální práci jsou tak povoláni jako posila pro poskytovatele sociálních služeb.

Všem studentům přejme mnoho sil a odhodlání při pomoci v této krizové situaci.

Studentům poskytneme prostřednictvím Katedry etiky, psychologie a charitativní práce veškerou podporu.