Dr. Viktor Ber na Christnet se svou recenzí knihy Historie Bible

Dr. Viktor Ber, člen Katedry filosofie a religionistiky TF JU, napsal recenzi k nové knize Historie Bible od Johna Bartna, kterou přeložil Petr Sláma.

"Koncem roku 2022 vyšla v nakladatelství Kalich důležitá publikace oxfordského biblisty Johna Bartona Historie Bible. Českým biblistům, teologům, religionistům, studentům a vůbec široké veřejnosti se překlad Bartonovy knihy dostává do rukou poměrně záhy po jejím vůbec prvním vydání v angličtině (Londýn 2019) ve výborném překladu Petra Slámy (Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy) a v pěkné grafické a ediční úpravě."

Celou recenzi najdete na Christnet.cz.