Dr. Martina Kočerová navštívila veletrh Bett v Londýně

Dr. Martina Kočerová, členka Katedry pedagogiky TF JU, se ve dnech 29. – 31. března 2023 zúčastnila veletrhu Bett London 2023. Veletrh byl zaměřen na technologie v oblasti vzdělávání. Celá řada společností z různých zemí představila inovativní řešení pro modernizaci vzdělávacích procesů.

„Byla diskutována témata spojená se vzděláváním, zejména pak etické otázky týkající se používání umělé inteligence nebo dopady některých moderních technologií nejen na vzdělávání, ale hlavně na vývoj člověka, jeho myšlení, vnímání,“ uvedla Kočerová.

Bett byl příležitostí k osobním setkáním napříč zeměmi, zaměřením a prostorem pro sdílení zkušeností a pro hledání odpovědí na otázky, které jsou spojené se vzděláváním bez ohledu na hranice a jazyk.