Dr. Martin Klapetek v pořadu Hergot! na téma: Religionistická bilance roku 2022

Válka na Ukrajině, reakce ruských popů na ni, protirežimní protesty v Íránu, vzestup antisemitismu: Religionistická bilance roku 2022 se známými osobnostmi, mezi kterými odpovídal dr. Martin Klapetek, religionista a garant studijního programu Religionistika na TF JU.

Jak odpověděl na tyto otázky: Co nejhoršího se podle vás stalo v oblasti náboženství v loňském roce? Co nejlepšího? A co vás osobně nejvíc v roce 2022 duchovně povzbuzovalo?, si můžete poslechnout zde: Radio Wave. (minuta 28:03)