• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Doc. Michal Opatrný a dr. Karel Šimr se zúčastnili konference o mezinárodních perspektivách výzkumu v oblasti diakonie

Doc. Michal Opatrný a dr. Karel Šimr se zúčastnili konference o mezinárodních perspektivách výzkumu v oblasti diakonie

Ve dnech 9.-11. června 2022 proběhla v prostorách Akademie věd v německém Heidelberku dlouho odkládaná prezenční konference o mezinárodních perspektivách výzkumu v oblasti diakonie. Spolu se zástupci akademických pracovišť a církví ze všech kontinentů (kromě Antarktidy) se s příspěvkem z pohledu radikálně sekulární české zkušenosti zúčastnili také spolupracovníci Centra diakonické teologie na Teologické fakultě Jihočeské univerzity doc. Michal Opatrný a dr. Karel Šimr. Jejich referát „Stavět mosty a prokvasit těsto“ byl v rámci setkání ojedinělý také ekumenickou perspektivou.

Více se dočtete zde: Centrum diakonické teologie

Foto: Ji Zhang

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Kněžská 8, 370 01 České Budějovice Tel. 387 773 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kněžská 8, 370 01 České BudějoviceTel. 387 773 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1