Doc. Jakub Sirovátka na Katolické univerzitě v Lovani

Mezinárodní bádání žije i v době koronové. Člen Katedry filosofie a religionistiky doc. Jakub Sirovátka zasílá pozdravy z belgické Katolické univerzity v Lovani (nejstarší belgická univerzita založena v roce 1425) a z výborné (nejen fenomenologické) knihovny na filosofickém institutu s krásným vlámským názvem Hoger Instituut voor Wijsbegeerte. Stačila online registrace, rezervace místa v knihovně týden před příjezdem, vzít si roušku a bylo vyřízeno. A kdyby někdo nevěděl, co spojuje Lovaň s Budějovicemi, tak je to "fiets". Uhádli jste? Ano správně, je to "kolo".