Děkujme všem, kteří se zapojili vypomoci v dětském domově!

Momentálně je kapacita dobrovolníků/pracovníků naplněna. Děkujeme všem, kteří neváhali na výzvu pomoci reagovat.

Vážené studentky, vážení studenti,

obrátil se na nás pan ředitel Mgr. Ladislav Klíma z dětského domova v Písku (Šobrova 111, 397 01 Písek;  http://www.ddaskoly.cz) s urgentní prosbou v souvislosti s nedostatkem vychovatelů.

Dětský domov potřebuje zajistit vychovatele v době od 8.00 do 20.00 hod., může se jednat o práci na 6 nebo 12 hodin dle Vašeho uvážení, vždy budete pracovat s kmenovým vychovatelem, ke kterému je třeba zajistit další 2 až 3 pomocné vychovatele. Práce bude vykonávána na základě Dohody o provedení práce.

V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte přímo pana Mgr. Klímu na čísle 775 322 590.

Pevně věříme, že v této době, kdy se dětský domov potýká s velkým nedostatkem vychovatelů, budou studenti Teologické fakulty schopni vypomoci.

Prosím dejte vědět i nám na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom věděli, že má tato informace zpětnou odezvu, děkujeme.