Co je to sport? Polemika dvou autorů z Teologické fakulty JU zaujala prestižní časopis ScienceZoom

Jeden ze dvou světově neprestižnějších časopisů o filozofii sportu Sport, Ethic and Philosophy otiskl článek Lukáše Mareše a Daniela Novotného z Teologické fakulty Jihočeské univerzity. Autoři se v textu zabývají otázkou, co je to vlastně sport a jak by měl být definován. I když tato otázka může někomu připadat zbytečná, odpověď na ni má velmi praktické důsledky.

více na ScienceZoom.

Článek Marka Kerlese  Co je to vlastně sport? Filozofové se přou o odpověď na otázku za miliardy si můžete přečíst na INfo.cz.

FOTO: Sean Do form Unsplash