• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Cenu Gratias 2023 si převzala absolventka TF JU Mgr. Jitka Moravčíková

Cenu Gratias 2023 si převzala absolventka TF JU Mgr. Jitka Moravčíková

Každoročně Ministerstvo práce a sociálních věcí oceněním Gratia upozorňuje na nejlepší sociální pracovníky v pěti různých kategoriích. V šestém ročníku této soutěže získalo ocenění patnáct z 249 nominovaných sociálních pracovníků. Mezi nimi byla také Mgr. Jitka Moravčíková, absolventka studia sociální práce na Teologické fakultě JU a pracovnice Charity České Budějovice v Týně nad Vltavou, která byla oceněna v kategorii Sociální poradenství.

Jménem fakulty a Katedry sociální a charitativní práce gratulujeme a dovolíme si být patřičně hrdi!

→ Medailonky oceněných

→ Tisková zpráva MPSV

Ceny Gratias 2023

Nominovaní mohou být sociální pracovníci a pracovnice ve všech oblastech jejich působení, a to v rámci kategorií: veřejná správa, služby sociální prevence, služby sociální péče, sociální poradenství a ostatní (zdravotnická zařízení a věznice, školy a školská zařízení). Vítězové ceny Gratias jsou každoročně vybíráni odbornou komisí, která je složená ze zástupců MPSV a přizvaných externích odborníků, v rámci předchozích ročníků cenu již obdrželo 26 oceněných. Současně letos byla udělena i speciální cena za významný přínos v oblasti sociální práce.

 

 

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Kněžská 8, 370 01 České Budějovice Tel. 387 773 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kněžská 8, 370 01 České BudějoviceTel. 387 773 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1