Dějiny spirituality s prof. Martinem Weisem

Nový cyklus prof. Martina Weise, který obsahuje 7 dílů, a nabízíme jej i jako vzdělávací video široké veřejnosti. Primárně se jedná o podpůrný studijní materiál používaný v sytému Moodle určený pro distanční výuku Bc. Teologie z předmětu Dějiny spirituality. Videa vznikla za podpory Fondu strategických priorit 2022-2024 Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pod názvem: FSP22-24 16/TF-Mackerle Aktualizace vzdělávání v oblasti etiky a náboženství v rámci učitelství pro SŠ.

Všechna videa budou dostupná na YouTube v playlistu Dějiny spirituality.