Den s filosofií a religionistikou

Jeden den vysokoškolákem si v pondělí 17. 10. 2022 na naší fakultě vyzkoušeli studenti Gymnázia Prachatice. Program s názvem Den s filosofií a religionistikou připlavili dr. Martin Klapetek a Mgr. Lukáš Mareš z Katedry filosofie a religionistiky TF JU.

Studenti se účastnili religionistické přednášky o buddhismu, dále je čekal filosofický seminář s diskuzí na téma „K čemu vlastně filosofie?“ a nechyběla návštěva fakultní knihovny.

„Spolupracuji s Gymnáziem Prachatice již přes deset let a jsem velmi rád, že jsme si vyzkoušeli novou podobu této spolupráce. Studenti nám také poskytli zpětnou reakci a celý projekt hodnotili jako zdařilý " uvedl Martin Klapetek.