Nabídka CEEPUS stipendií

  • CEEPUS stipendium na účast na letní škole na University of Ljubljana v květnu 2016

    Vážení studenti TF JU, zajímáte se o bioetiku a láká Vás zažít toto téma na mezinárodní úrovni v rámci CEEPUS letní školy „BIOETHICS AND POLITICS” – CONFRONTATION WITH TOPICAL ISSUES na University of Ljublana, Slovinsko, ve dnech 15. – 21. května 2016? Pak neváhejte a na tuto letní školu se přihlašte. Za absolvování letní školy obdržíte 4 ECTS kredity, které Vám budou uznány v rámci studia na TF JU. Na tuto letní školu obdržíte od University of Ljubljana stipendium ve výši 143 EUR, bude Vám hrazeno ubytování a proplacena zpáteční jízdenka vlakem. Informace k programu zde, registrace a přihlášení přes www www.ceepus.infona short time excursion. V případě Vašeho zájmu či dotazů kontaktujte doc. Jakuba Sirovátku, jakub.sirovatka@seznam.cz, či Mgr. Karolinu Půrovou, purova@tf.jcu.cz.  
     
  • Nabídka 4 měsíčního stipendijního pobytu na Univerzitě v Ljublani v zimním semestru 2015/2016 v rámci programu CEEPUS

Bližší informace o programu CEEPUS zde. Jedná se o stipendijní pobyt v rámci CEEPUS sítě Bioetika (participující univerzity: University of Vienna, Episcopal Theological College of Pécs, Opole University, University of Sibiu, University of Graz, University of Ljubljana, University of Zagreb, "Babes-Bolyai" University, University of South Bohemia at Ceské Budejovice, Faculty of Catholic Theology in Košice, Palacky University - Olomouc, Charles University, University of Sarajevo, University of Belgrade)  a to na Teologické fakultě na Univerzitě v Ljublani - seznam kurzů v angličtině zde . Vyjet může student všech úrovní prezenčního typu studia, (podmínkou účasti Bc. studenta je, aby měl za sebou minimálně 1 rok studia). Pobyt je též možné zaměřit na výzkum spojený s diplomovou nebo doktorskou prací.
Stipendium na pokrytí ubytování a stravování je placeno hostitelskou univerzitou, více viz https://www.ceepus.info/public/nco/ncoinformation_main.aspx?Country=SI, cestovné po návratu proplaceno domácí univerzitou.
Přihlásit se studenti mohou nejpozději do 13. června na adresách jsirovatka@tf.jcu.cz, purova@tf.ju.cz. Při zájmu vyjet na jiné univerzity v rámci programu kontaktujte stejné adresy.

  • Nabídka účasti na letních školách v rámci programu CEEPUS

Bližší informace o programu CEEPUS zde.
Je možné se příhlásit na tyto letní školy financované z programu CEEPUS: 
Vienna – Oct. 19th-25th, 2015 Topic: Ethical aspects of sexual education (includes the scientific program of the conference of the Association of Bioethicists in Central Europe on Oct. 23 (evening) and Oct 24.
Pecs – “Krankheit und Gesundheit” (Poverty and Health) – date not fixed yet
Přihlásit se mohou studenti nejpozději do 8. června na adresách jsirovatka@tf.jcu.cz, purova@tf.ju.cz.