Aktuálně - různé nabídky stipendijních pobytů

 Aktuálně v akademickém roce 2018/2019

 

  • Jsi student magisterského nebo doktorského studia? Studuj na Slovensku v rámci stipendií na základě mezinárodních smluv

Akademiická informační agentura (AIA) upozorňuje na blížící se termín přihlášek na studijní pobyt na Slovensku, kde nabízí 5 stipendijních míst v kategorii Studijní pobyty pro studenty magisterských studijních programů a 5 stipendijních míst v kategorii Studijní pobyty pro studenty doktorských studijních programů.

Požadované dokumenty je třeba dobručit do 22. února 2019 do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1). Bližší informace naleznete zde. Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.

 

  • Stipendia na letní kurzy estonského jazyka a kultury a jiné kurzy v angličtině konané na estonských univerzitách

Akademická informační agentura (AIA) informuje o nabídce stipendijních pobytů  v Estonsku pro zájemce o letní kurzy estonského jazyka a kultury a jiné vzdělávací kurzy v angličtině konané na estonských univerzitách. Zájemci podávají přihlášky přímo estonské vzdělávací agentuře Archimedes Foundation nejpozději do 19. března 2019. Bližší informace najdete zde.


  • Dodatečné výběrové řízení na ERASMUS+ studijní pobyty v LS2018/2019 a pracovní stáže ukončené do 30. 9. 2019

Stáže na min. 2 měsíce od prvního ročníku studia s ukončením do 30. 9. 2018, semestrální pobyty od 2. ročníku studia. Více informací v kanceláři pro zahraniční vztahy 214C nebo na purova@tf.jcu.cz. Celé znění vyhlášení najdete zde včetně přílohy č. 2 - přihláška.

 

  • Uzávěrka stipendijních pobytů od Izraele v akademickém roce 19/20

AIA upozorňuje na blížící se termín odevzdání přihlášek na stipendijní pobyty do Izraele.

22. 11. 2018 v 12:00 hodin je termín odevzdání přihlášek na:
·         Studijní pobyty pro absolventy nejméně bakalářského studia
·         Letní kursy hebrejštiny
Nabídku stipendijních pobytů do Izraele včetně podrobných informací o výběrovém řízení a podmínek přijetí naleznete na stránkách Akademické informační agentury (AIA)

  • Stipendijní program AKTION

PŘÍPRAVA DIPLOMOVÉ NEBO DISERTAČNÍ PRÁCE V RAKOUSKU? Ano, se stipendiem programu AKTION ČR - Rakousko to lze. Žádosti o 1 až 5 měsíční stipendium podávejte do 31.října 2018.


  • Fulbrightova stipendia na akademický rok 2019/2020

Souhrnná nabídka česko-amerického programu vládních stipendií pro akademický rok 2018/2019 v rámci Komise J. Williama Fulbrighta. Více info po kliknutí zde.

  Dřívější nabídky souhrnně zde.