Studentské hodnocení výuky

Milí studenti TF JU v ČB,

rád bych Vás vyzval, abyste se zamysleli nad výukou v ukončeném LS 2021-22 v rámci STUDENTSKÉHO HODNOCENÍ VÝUKY (SHV).

Jde o běžnou praxi a součást akademického harmonogramu.

Pod následujícím odkazem:

najdete jednoduchý dotazník SHV (přihlašovací údaje jako do STAGu). Pomocí několika kliknutí se můžete vyjádřit k předmětům, které jste absolvovali v uplynulém LS. Je možné rovněž připojit slovní komentář, v němž můžete vyjádřit své konkrétní pochvalné či kritické postřehy k výuce. Tyto osobní a cílené komentáře jsou pro nás, vyučující, velmi cenné.

Aplikace se uzavře 30. 6. 2022.

Zkušenost se studentským hodnocením je veskrze pozitivní (i když nebyly komentáře vždy pochvalné, byly formulovány slušně a bylo možno se jimi vážně zabývat), proto věřím, že tomu tak bude i nadále.

Trápí nás počet aktivních hodnotitelů, prosím Vás tedy, neignorujte SHV, berte hodnocení každého semestru jako běžnou součást akademického roku. V počtu hodnotících studentů jsme bohužel na chvostu v rámci celé JU.

Předem moc děkuji za čas (cca 10-15 min), který do SHV vložíte, a za všechny Vaše komentáře.

Přeji úspěchy u zkoušek.

Mgr. Michal Novotný