Kurz němčiny v Pasově 6. - 18. září 2020 SE N E K O N Á !!!

Jako každoročně i letos biskupství v Pasově umožňuje Teologické fakultě JU účast na jazykovém kurzu němčiny, (v souladu s aktuálními pokyny ohledně Covid-19).

• Kdy: Neděle 6. – 18. září 2020
  • Kde: Geschäftsstelle der Jugendhäuser, Oberhaus 5, 94034 Passau.

Cena: 2.500,- Kč

Kurz je určen především pro studenty, absolventy a zaměstnance teologické fakulty a pracovníky v církevních organizacích. Maximální počet účastníků: 20 i s dvěma lektory.

Studenti budou rozděleni do dvou skupin podle znalostí (od mírně pokročilých po velmi pokročilé, kurz není určen úplným začátečníkům!), výuka probíhá v pracovní dny od 9. 00 do 12.00 hod. a od 13.30 do 16.00 hod. Odpoledne nebo večer bývá několikrát v týdnu ještě společný program (kulturní a společenské akce, exkurze).

Ubytování účastníků bude v tomto roce pouze po jedné osobě na pokoji. Dále se budeme řídit ktuálními opatřeními ohledně Covid-19, která včas účastníkům zašleme. O všem podstatném budete včas informováni. Netřeba se účasti na kurzu obávat.

Zájemci o kurs vyplní přiloženou přihlášku, podepíší ji a oskenovanou pošlou na adresu Mgr. Aleny Smítkové: kohoua00@tf.jcu.cz; kopii na adresu Dr. Daniela D. Novotného: novotnyd@tf.jcu.cz do 31. července 2020.

Bližší informace naleznete zde, včetně přihlášky zde.