Martina Dobosiová – host ve vysílání Českého rozhlasu

Známá znělka odpoledního vysílání Českého rozhlasu České Budějovice uvedla 20.11. 2015 do studia odpoledního hosta Mgr. Martinou Dobosiovou z TF JU.  Eva Kadlčáková s ní hovořila na téma Sociální sítě.  Těmi se zabývá projekt Teologické fakulty JU -  Středisko mediální výchovy. Středisko mediální výchovy chce prezentovat sociální sítě rodičům, pedagogům i samotným dětem.

„Sociální sítě jsou v dnešní době strašák, poukazuje se hodně na negativní vlivy. Přitom je potřeba poukazovat hlavně na to dobré. Pokud se s nimi naučíme dobře pracovat, pomůže to nejenom nám, protože se obohatíme, ale i dětem.“ říká Mgr. Martina Dobosiová, autorka projektu.

Středisko mediální výchovy vzniklo na Teologické fakultě v roce 2015 a realizuje projekty, do kterých se můžete přihlásit i vy. Buď jako rodič (kurz Sociální sítě očima rodičů) nebo jako pedagog (kurz Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání ).

Celý záznam rozhovoru si můžete přehrát zde.