Teologická fakulta je Fakultou roku!

Naše fakulta se umístila na prvním místě se zaměřením školy na teologii. Tohoto ocenění si velmi vážíme a děkujeme všem studentům a absolventům, kteří se do hlasování zapojili.

Hlasování Fakulta Roku je prestižní anketou mezi studenty a čerstvými absolventy vysokých škol v České republice, hodnotí kvalitu výuky a prostředí pro výuku. Impulsem ke vzniku projektu FakultaRoku.cz byly žebříčky českých médií, které srovnávaly různé VŠ/fakulty vysokých škol v ČR podle různých kritérií. Podstatné kritérium, které všem těmto žebříčkům chybělo a stále chybí je pohled studenta či čerstvého absolventa na svoji školu či fakultu. Pohled studenta či čerstvého absolventa je zásadní a vypovídá o kvalitě výuky a prostředí pro výuku. Posouzení kvality školy z pohledu studentů a čerstvých absolventů je kritérium, podle kterého by se měli řídit budoucí vysokoškoláci, nyní studenti středních škol.

Teologická fakulta se i v minulých ročnících ankety Fakulta roku umístila na prvních příčkách, věříme, že toto ocenění je ukazatelem kvality naší výuky, studijního prostředí a je pro nás motivací stále vše zlepšovat a rozvíjet se.

Děkujeme!