Online kurzy s Celoživotním vzděláváním TF JU

Využijte čas a začněte studovat online s Celoživotním vzděláváním Teologické fakulty Jihočeské univerzity

Etika a Základní filosofické pojmy jsou témata prvních dvou online kurzů, které v těchto dnech nabízí oddělení Celoživotního vzdělávání Teologické fakulty Jihočeské univerzity široké veřejnosti.

„Věříme, že naše on-line kurzy pomohou studentům v přípravě na maturitu i státní zkoušky a rovněž mohou být kvalitní výplní volného času, který mnoho z nás musí trávit doma,“ řekla Helena Machulová, vedoucí oddělení Celoživotního vzdělávání teologické fakulty.

Online vzdělávání budou postupně rozšiřovat další kurzy, na kterých pracovali učitelé teologické fakulty. Připraveny jsou například základy latiny, přehled filosofického myšlení Immanuela Kanta a Martina Heideggera, ovšem i témata religionistická a teologická.

„Vzhledem k současné situaci nabízíme některé kurzy zcela zdarma a další s výraznou slevou tak, aby finance nemohly být pro nikoho překážkou ve studiu,“ dodala Helena Machulová.

Kurzy obsahují kromě videopřednášek i testy, které studentům pomohou si ujasnit, že látku správně pochopili a také některé další doplňkové studijní materiály. Více informací o kurzech najdete na webových stránkách www.ccvz.cz.

PhDr. Bedřich Jetelina, Th.D.

marketing CŽV

26. 3. 2020