Mezinárodní letní škola v Seggau: Graz International Summer School Seggau 2018 / Austria: "MEDITATING AND MEDIATING CHANGE: STATE - SOCIETY - RELIGION", 1. - 14. 7. 2018

Této mezinárodní letní školy se každoročně účastní na 80 zahraničních studentů v bc., mgr. i Ph.D. úrovních studia, bližší informace k letošnímu programu najdete na https://international.uni-graz.at/en/stud/int-focus/summerschools/gusegg-summerschool/ . Studenti se účastní dopoledních a podvečerních přednášek a odpoledního programu, kde si vybírají z jednoho modulu semináře


Poplatek je 1500 EUR + cestovné, nicméně pokud si student požádá o CEEPUS freemover stipendium je poplatek nižší, tj. 380 EUR + cestovné. (Bližší informace k podání přihlášky o stipendium CEEPUS freemover (http://www.dzs.cz/cz/ceepus/freemoveri/) na studenta byly minimální, (tuto možnost je třeba před podáním přihlášky nutné prodiskutovat s doc. Opatrným).
V případě, že má student zájem o  Seminář 6  Seminar 06 - Narratives of Culture and Religion, je možné požádat o 1 z 5ti stipendií v rámci  DAVID-HERZOG-FONDS SCHOLARSHIP, https://juedischestudien.uni-graz.at/en/david-herzog-funds/application/, které plně pokrývá veškeré náklady, student hradí pouze cestovné.
Přihlášky lze podávat do 2.3. 2018 a to jako na účast v letní škole, tak přihlášku žádosti o DAVID-HERZOG-FONDS SCHOLARSHIP .
Bližší informace též na FB: https://www.facebook.com/GUSEGG/ .

MENU