Dr. Zuzana Svobodová na konferenci Filozofické cesty z neistoty – podoby zodpovednosti

PhDr. Zuzana Svobodová, Ph.D. z Katedry pedagogiky TF JU vystoupila společně s doc. Adreou Blaščíkovou, PhD. s příspěvkem

Patočkův Negativní platonismus jako příklad inspirace k cestě lidské odpovědnosti

na mezinárodní vědecká konferenci Slovenského filozofického združenia pri Slovenskej akadémii vied v Bratislave,

která se uskutečnila online 20. – 22. říjen 2021.

Fotografie je pořízena z diskuze s britskou filosofkou prof. Angie Hobbs (University of Sheffield, UK).