Středisko mediální výchovy TF JU opět nabídne letní intenzivní kurzy pro pedagogy

Pondělí 10 červenec 2017 09:30

do

Pátek 18 srpen 2017 15:00

Letní intenzivní kurzy s akreditací MŠMT s názvem „Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání“ se minulé prázdniny setkaly s velkým úspěchem, proto i letos jsou opět v nabídce kurzů Teologické fakulty Jihočeské univerzity. Pedagogové tedy mají opět možnost zajímavým způsobem rozvíjet svoji mediální a digitální gramotnost. Získané znalosti a dovednosti jim umožní zefektivnit implementaci průřezového tématu mediální výchova ve vzdělávání v jakémkoli vyučovacím předmětu.

 Kurz je určený zejména pedagogům základních škol. Mnoho informací a zkušeností si mohou odnést ale i učitelé středních škol, volnočasoví pedagogové i akademici. Kurz proběhne hned v několika termínech. Účastníci si mohou vybrat z následujících termínů: 10. – 14. července, 7. – 11. srpna a 14. – 18. srpna vždy od 9:30 do 15 hodin v budově Teologické fakulty. V pěti dnech kurzu se účastníci dozví základní informace o nových médiích, mobilních technologiích, získají hlubší znalosti o sociálních sítích a naučí se základní funkce nejpoužívanějších sociálních sítí. Závěr kurzu je věnován využití nových médií ve vzdělávání a kreativní tvorba vzdělávacích aktivit skrze sociální sítě a jejich komunikační prvky (obrázek, video, hashtag, meme atd.).

 Zájemci se mohou přihlásit na www.tf.jcu.cz či www.stremev.cz, kde také naleznou bližší informace o kurzu a kontaktní informace na lektory kurzu.

Kontakt

Mgr. Martina Dobosiová

email: dobosiova@tf.jcu.cz

tel.: 776 496 431

Přidat událost do kalendáře
iCal

MENU