Kurz první pomoci

Středa 22 březen 2017 Celý den

do

Neděle 26 březen 2017 Celý den

Kurz první pomoci – zdravověda, vyhlášky, pohodová, nekonfliktní, nehodnotící, nesrovnávací atmosféra, individuální přístup, bezdetailové simulace, skvělé metody výuky, rady, reflexe, možnosti vyjádřit se, drsné zážitky, spousta soucitu a hry. Přihlásit se můžete pouze do konce února 2017. Kurz je vhodný i pro studenty JU.

Kurz akreditovaný MŠMT ČR, jako rekvalifikační kurz pro Zdravotníky zotavovacích akcí. Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí opravdu naučit poskytovat první pomoc, ať už na ulici ve městě, u dopravní nehody, při výletě do přírody, na dětském táboře, nebo při outdorových aktivitách v tuzemských podmínkách.

Co v kurzu najdete:

Zdravovědu: Jednotný postup pro řešení všech zdravotních událostí (tři kroky), resuscitace, život zachraňující úkony, poranění páteře, krvácení a šok, úrazy břicha, hlavy, pánve, hlavy, poranění končetin, popáleniny, omrzliny, podchlazení a přehřátí, alergie, onemocnění (rozsah dle varianty kursu), úrazy el. proudem a bleskem, tonutí, zvířátka (oblíbené pohádky o hadech, klíšťatech a lesácích)

Blok věnovaný praxi táborového zdravotníka a ministerskému minimu  (všechno co nepotřebujete vědět o první pomoci, aneb vyhlášky)

Praxe - čím zásadnější věc, tím více jí budeme procvičovat

Simulace - nejen v tratolišti krve si zažijete na vlastní kůži roli zachránce i zraněného

Kazuistiky - co nevyzkoušíme prakticky, rozebereme na případech, které se staly

 

Bližší podrobnosti ke kurzu

Podat elektronickou přihlášku

Přihláška k vytištění

Kde
České Budějovice, Kněžská 8, budova Teologické fakulty JU v ČB
Jméno kontaktu
Přidat událost do kalendáře
iCal

MENU