TF JU nabízí účast v intenzivním jazykovém kursu něměckého jazyka v září 2017 v Pasově

Stejně jako v minulých letech pořádá TF JU ve spolupráci s biskupstvím v Pasově intenzivní jazykový kurs němčiny s bohatým kulturním programem. Jazykový kurs se koná v době od 10. – 22. září 2017, je určen především pro studenty, absolventy a zaměstnance teologické fakulty a pracovníky v církevních organizacích. Bližší informace najdete zde. V případě zájmu si stáhněte a vyplňte tutu přihlášku, podepište a nejpozději do 15. 6. 2017 odevzdejte Mgr. Martě Rynešové, (osobně do kanceláře č. 4.51 (3. patro), do její poštovní schránky na TF, případně oskenovanou mailem na adresu: rynesova@tf.jcu.cz). Do konce června budou přihlášky vyhodnoceny a bude vytvořen seznam účastníků a náhradníků. Neváhejte využít této mimořádné možnosti zdokonalit se v němčině!