Stipendium na letní školu na na partnerské univerzitě v Chonnamu – Jižní Korea, 27. června - 23. července, 2018

Studenti JU mají možnost zúčastni se letní školy na na partnerské univerzitě v Chonnamu – Jižní Korea, která se koná v období 27. června - 23. července, 2018.
Poplatky (přihláška, výuka, ubytování, pojištění, kulturní program, transfer z /do Incheon airport) celkem činí: 1,700,000 KRW (cca 33.000,- Kč), přičemž 5 studentů z partnerských univerzit (tj. i JCU) mohou obdržet stipendium pokrývající školné a ubytování ve výši 1,000,000 KRW (cca 20.000,- Kč). Letenku si hradí student sám.

Výuka trvá 3 hodiny denně, 4 dny v týdnu (pondělí - čtvrtek), studenti TF JU si mohou zvojit z těchto předmětů: Teaching English Culture, Anthropology of Religion, Introduction to Psychology, Cultural Psychology, International Relations Theories and Modern Wars, American Ethnic Literature, English Grammar 2, Korean History, Korean Language & Language Typology, Korean Listening and Speaking 1, Korean Reading and Writing 1, Korean Listening and Speaking 2. Studenti obdrží certifikát.

Součástí je bohatý kulturní program.

Podrobná brožura zde.

Informace z minulých let: https://admission.jnu.ac.kr/user/indexSub.action?codyMenuSeq=14503&siteId=international_eng&menuUIType=top .