Staň se pořádným mentorem

SRAZ MENTORŮ - 20.11. a  21.11., vždy od 19:00 (sami si vyberte, co vám vyhovuje více), ve společenské místnosti studentské koleje K3.
Rádi bychom pozvali všechny naše nadšené studenty, mentory a i vás všechny, kteří byste se rádi přidali do univerzitního Mezinárodního studentského klubu. Pokud máte čas v pondělí, přijďte v pondělí. Pokud vám vyhovuje více úterý, přijďte v úterý. Setkáte se s vedením klubu i s vedením ze zahraničního oddělení z rektorátu. Podělíme se s vámi o to, co se od vás - mentorů - očekává, na koho se v případě potřeby obrátit pro radu a hlavně se poznáte návzájem se spoustou dalších mentorů. Přidej se k nám a procvičuj jazyky, měj kamarády z různých zemí světa, zlepšuj své organizační schopnosti a využij své studium i jiným způsobem než jen nad knížkami! Bude to zábava!
Pokud nemůžeš přijít ani v pondělí, ani v úterý, ale rád/a by ses stal/a členem klubu, klidně nám napiš: isc.usb@gmail.com.
Malá pozornost pro naše mentory (i případné) připravena!
Uvidíme se!

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/1838131729745122/