Návštěva z Košic

Ve dnech 25. 4. - 27. 4. 2017 Teologickou fakultu JU navštívila paní Ludmila Surmajová z Teologické fakulty, Košice, z Katolické univerzity v Ružomberku, Slovensko, která zde v rámci výměnného programu Erasmus+ absolvovala stínování/školení v administrativní oblasti. Během svého pobytu se tak mohla seznámit s agendou našeho fakultního zahraničního oddělení a děkanátu, porovnat tak činnost, kterou na Teologické fakultě v Košicích vykonává ona sama. Též měla možnost seznámit se blíže s aktivitami celoživotního vzdělávání a univerzitou třetího věku na TF JU a v neposlední řadě pak, i se svou kolegyní sestrou Márií, navštívila pana profesora Weise, se kterým pohovořily zejména o biskupu Josefu Hlouchovi.

" Bolo to pre mňa veľmi obohacujúce. Ďakujem Vám za ústretovosť a ochotu podeliť sa navzájom o pracovné skúsenosti podľa programu aj naviac. Som veľmi vďačná za Váš ľudský a profesionálny prístup, že ste mi umožnili stretnúť sa s Vašimi kolegyňami na jednotlivých pracoviskách TF."

Velmi nás těší, že v rámci programu Erasmus+ na TF JU kromě akademických pracovníků přijíždějí i pracovníci z administrativní sféry. Taková setkání jsou obohacující pro obě strany a spokojenost nás vždy velmi těší.