Kurz Sociální sítě jazykem rodičů zdarma

Teologická fakulta organizuje kurz Sociální sítě jazykem rodičů. Tento kurz se uskuteční v pátek 4.12. 2015 od 17 do 19 hodin. Kurz je zdarma.

Přednáška Sociální sítě jazykem rodičů se snaží upozornit na nutnost dostatečné znalosti rodičů v oblasti sociálních sítí, protože jedině tak mohou své děti podpořit a ovlivnit v používání sociálních sítí. Proto hlavními tématy přednášky jsou jak jednotlivé sociální sítě a jejich používání, tak i možnosti jejich pozitivního využití. Přednáška také osvětluje důvody, proč jsou pro dnešní děti sociální sítě tak důležité, ale jakých zásad by se každý uživatel měl držet.

Přednáška je vhodná nejen pro rodiče, ale i pro studenty všech fakult JU.

Více informací o kurzu se dozvíte zde. Přihlaste se již nyní u koordinátorky kurzů celoživotního vzdělávání Mgr. Heleny Machulové, na tel.: 387 773 546 nebo 737 168 342 či e-mailem: machulovah@tf.jcu.cz.