Hlasování v anketě FAKULTA ROKU bylo prodlouženo do 31. 3. 2017

Hlasování v anketě FAKULTA ROKU bylo prodlouženo do 31. 3. 2017. Takže neváhejte a podpořte, prosím, svoji školu.

Hlasování Fakulta Roku je prestižní anketou mezi studenty a čerstvými absolventy vysokých škol v České republice, hodnotí kvalitu výuky a prostředí pro výuku. Impulsem ke vzniku projektu FakultaRoku.cz byly žebříčky českých médií, které srovnávaly různé VŠ/fakulty vysokých škol v ČR podle různých kritérií. Podstatné kritérium, které všem těmto žebříčkům chybělo a stále chybí je pohled studenta či čerstvého absolventa na svoji školu či fakultu. Pohled studenta či čerstvého absolventa je zásadní a vypovídá o kvalitě výuky a prostředí pro výuku. Posouzení kvality školy z pohledu studentů a čerstvých absolventů je kritérium, podle kterého by se měli řídit budoucí vysokoškoláci, nyní studenti středních škol.

Tuto cenu získala fakulta již čtyřikrát (v akademickém roce 2015/2016 první místo, v akademickém roce 2014/2015 druhé místo, v roce 2013/2014 a 2012/2013 první místo). Její ocenění je jasným ukazatelem kvality výuky a studijního prostředí, které vychází z odpovědí studentů a absolventů.

Hlasovat můžete zde:  http://www.fakultaroku.cz/skoly/189/